Miejskie Przedszkole nr 5


Chodzieży

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

Grupa „Żabek” z Miejskiego Przedszkola nr 5 „Pod Żaglami Piątki” w ramach planu poznawania różnych zawodów odwiedziła znaną chodzieską restaurację “Adwokacka”. Właściciel lokalu pan Marcin Kardach pozwolił dzieciom na dokładne zwiedzenie kuchni, po czym przedszkolaki pod czujnym okiem kucharza samodzielnie robiły pizzę, z tych składników, które najbardziej lubią. Dzieci miały ogromną frajdę zjadając wykonane przez siebie danie, a na deser były lody, w dodatku cały czas należało pamiętać o kulturalnym zachowaniu. Nasze “Żabki” były zachwycone ucztą, na zakończenie dzieci otrzymały “Dyplom Małego Pizzera Restauracji Adwokacka”. Serdecznie dziękujemy mamie Leny pani Małgosi Małachowskiej za zorganizowanie wycieczki, Bardzo dziękujemy personelowi kuchni i pracownikom restauracji pani Izie Peksie, Aleksandrze Kowalczyk oraz panu Danielowi Głąbiakowi – dzięki nim dzieci poczuły się zarówno jak kucharz jak i gość.

                                                                                                  Ewa Wilczyńska

Copyright © 2021 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.